Zaproszenie do konkursu 1 z 10

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie „1 z 10” organizowanym przez Gminną Bibliotekę Publiczną oraz Bibliotekę Szkolną w Staninie. Celem konkursu jest rozpowszechnienie wiedzy o Henryku Sienkiewiczu i jest on skierowany do uczniów szkół podstawowych klas VI oraz gimnazjum w okręgu Gminy Stanin.

Nagrodą główną jest nowoczesny laptop sponsorowany przez Wójta Gminy Stanin !!!!

laptop nagroda

Konkurs będzie składał się z czterech etapów:

  • I etap wewnątrzszkolny wyłaniający dwóch najlepszych kandydatów z każdej szkoły.
  • II etap będzie polegał na rozwiązaniu testu; komisja po sprawdzeniu ogłosi listę 10 „wspaniałych”- najlepszych uczniów którzy zakwalifikowali się do III etapu.
  • III etap uczestnicy odpowiadać będą na pytania tak długo, aż zostanie trzech zawodników.
  • IV etap w finałowej rundzie uczestniczyć będą trzy osoby, które zachowały przynajmniej jedną szansę w etapie poprzednim; odpowiadać oni będą na 10 pytań; osoba która zdobędzie największą liczbę punktów wygrywa konkurs.

 

Prosimy o zgłoszenie kandydatów wyłonionych w I etapie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 30 kwietnia 2014r.Finał konkursu odbędzie się 28 maja o godzinie 1100 w Centrum Społeczno-Kulturalnym w Staninie.Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w konkursie – Wójt Gminy Stanin wraz z Gminną Biblioteką Publiczną i Biblioteką Szkolną w Staninie.