Ferie w Bibliotece pełne radości i świetnej przygody!
Cóż to był za tydzień - Ferie w Bibliotece pełne radości i świetnej przygody!
Ferie zimowe dobiegły końca ale wspomnienia z tych wyjątkowych dni na pewno pozostaną z nami na długo.
Każdy dzień przynosił coś innego – różnorodne zajęcia sprawiły, że ferie były pełne zabawy, ale także wiedzy:
I dzień - zajęcia muzyczne, podczas których uczestnicy ferii mogli poczuć się jak prawdziwe gwiazdy i zaśpiewać swoje ulubione piosenki, a także wspólnie potańczyć. Zajęcia poprowadzili: p. Longin i p. Krzysztof.
II dzień - spotkanie z przedstawicielem Klub HDK "Ostoja" w Łukowie, gdzie dzieci dowiedziały się kto może oddać krew i jak bardzo jest drogocenna. Odbyły się także warsztaty z eksperymentami - dzieci przeniosły się w świat magii. Zajęcia pełne sztuczek i zagadek.
III dzień - wycieczka do kina na „Dzielna banda i tajemnica zaginionego wujka” i Figlo Parku Rozrywki w Łukowie, co było okazją do rozładowania dziecięcej energii, a co najważniejsze – radosnej zabawy.
IV dzień - zajęcia kulinarne przeprowadzone przez członkinie Kgw Malwa W Kosutach. Dzieci uczyły się, jak przygotować pyszne pączki i chrupiące faworki. Młodzi cukiernicy byli dumni ze swoich wypieków, niektórzy odkryli w sobie nawet talent kulinarny. Spotkanie zakończyła wspólna degustacja.
V dzień - warsztaty ekologiczne przeprowadzone przez przedstawiciela ZZOK w Adamkach i Fundacja Eko-Adamki. Dzieci dowiedziały się jak dbać o środowisko i segregować odpady, a później z rolek papieru tworzyły organizery na biurko.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i świetną zabawę – to były wyjątkowe ferie pełne wrażeń!
Do zobaczenia w Bibliotece na kolejnych wydarzeniach!





